Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Sık Sorulan Sorular

ÜRÜNÜ NASIL TESLİM ALABİLİRİM?

Web sayfamızdan veya whatsapp iletişim hattından vermiş olduğunuz siparişinizi teslim almak için elimizden gelen kolaylığı sağlamaktayız. öyleki yakın olan illerde elden teslimat veya özel kurye ile adrese teslimat yapmaktayız fakat ülkemize getirilip satışı yasak olan ürünler grubunda olduğu için daha önce bizden alışveriş yapmamış müşterilerimiz için elden buluşarak teslimat yapılması mümkün değildir. Nedeni ise daha önce bu tür alışverişlerde Denizli-İzmir-Muğla-Aydın illerindeki iş yerlerimizden elden teslimat yaparken sürekli maddi ceza almış olmamızdır, (yine bu konudaki detaylar için whatsapp iletişim hattından bilgi alabilirsiniz) ürünlerimiz depodan hergün'ün belirli bir saatinde dağıtım şirketi tarafından teslim alınarak eft veya kapıda ödeme sistemi sayesinde sizlere ulaşmaktadır. bu konudaki hassasiyetimizi anlayışla karşılamanızı bekliyor ve elden satışa ısrar etmemenizi istiyoruz. Ürünlerimizin sizlere güvenle ulaştığına dair referans teslimatlarımız ana sayfada mevcuttur. whatsapp üzerinden ulaşıp çok daha fazla referans isteme hakkınız vardır. Bu referanslara iadeler,yanlış giden ürünlerin değişimi, arızalı ürünlerin değişimi dahildir. 

İlk defa e sigara kullanacaksanız ve hangi cihazı alacağınıza karar veremiyorsanız buharlı efe whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletip doğru ürün seçmenize destek oluyoruz. 

Elektronik Sigara Patlarmı?

Evet elektronik sigara patlayabilir, veya patlamaz bu tamamen sizinle ilgilidir, ilk üretilen elektronik sigara cihazları mekanik alt yapıya sahipti, dolayısı ile düz bir akım ile çalıştığı için içerisindeki arıza vb şeyleri gösteren özellikleri yoktu, günümüz teknolojisi ile üretilen elektronik sigaralar ise çok daha güvenli pilleri bozuk olduğunda kısa devre olduğunda, sıvı teması olduğunda kendini kilitleyip ekranda uyarı veren yapıya sahip, yeni elektronik sigara alırken eski teknoloji ve ucuz ürünler olmamasına dikkat etmeniz yeterli, ne kadar güvenli örnek vermek gerekirse eski yıllarda otomobil lastikleri patladığında araçlar kaza yapardı, şimdilerde ise lastikte bulunan hava basıncı düştüğünde gösterge ekranda uyarı veriyor Kısaca teknoloji ilerledikçe elektronik ürünler daha güvenli hale geliyor. Profesyonel bir Elektronik sigara tercih ettiğinizde sıvı teması ve pil ile oynamadığınız sürece 1 ile 4 yıl arasında güvenle kullanabilirsiniz.


Ürünleriniz Orjinalmi

Evet Ürünlerimiz %100 Orjinal Ürün Olup Tüm Ürünlerimiz İthal Edilmektedir.

Garanti Varmı

Satın Almış Olduğunuz Ürün %100 Ürün Orjinal Olduğundan Dolayı Cihaz kaynakları arızalarda iade ve değişim hakkınız mevcuttur. Sıvı teması,aşırı yüksek voltaj şarj, düşme, pil gibi sorunlar harici garanti kapsamındadır.

Kargo

Sattığımız Ürünlerimiz Stoklarımızda Olduğu İçin Aynı Gün Saat 16:00'a kadar olan ürünlerin Kargolaması Yapılır.

Kargo Ücreti Ödermiyim 

Evet, Satın aldığınız ürünler için 7-15tl aralığında kargo ücreti ödenmektedir. Kargo ücreti ödemek istemeyen müşterilerimiz, siparişlerini whatsapp üzerinden online olarak verebilir. Bu durumda sipariş adetine göre kargo ücreti iptali yapılabilir.

Kapıda Ödeme Ücreti Nedir

Kapıda ödeme sisteminin aktif olarak gerçekleşmesi için fatura ve irsaliye kesilmesi gerekmekte ve kargo şirketine ödenilen ürün ücret bedelinin %2 lik kısmını kargo şirketi işlem ücreti olarak kesmektedir. bu nedenle kapıda ödeme işlemlerinde kargo ve komisyon bedeli oluşmaktadır.


Salt likit nedir 

Salt Likit, Likit yapımında kullanılan nikotin maddesinin sıvı olarak kullanmak yerine tuz bazlı olarak imal edilmesidir. Özellikle yüksek nikotin içeren podmod likitlerin yapımında kullanılır, sebebi ise 40MG nikotin içeren bir likit şişesinin doğal olarak %40 lık kısmını sıvı nikotin kaplıyor. bu durumda aroma ve diğer etken maddelere yer kalmıyor. nikotin değeri eşit olarak yayılması için salt nikotin tercih edilir ve çay'a konulan şeker gibi ne kadar eklerseniz ekleyin sıvının içinde eşit dağılarak, şise yoğunluğunu etkilemeyecektir.

Salt Likit Zararlımı?

Günlük kullanım miktarları göz önüne alındığında salt likit kullanılan podmod'lar az likit tükettiği için ortalama salt likit max 3ml içilir. normal cihazlarda ise max 20ml içilir. Kısa bir hesap ile 35mg salt likit kullanırsanız, gün sonunda 105mg nikotin alırsınız. Normal cihazda 06mg normal likit kullanırsanız, gün sonunda 120mg nikotin almış olursunuz. Sonuç olarak sigara içmeyen kişiler için her ikisi'de zararlıdır. Sigara içen kişiler için ise sigaradan çok çok daha az zararlıdır.