Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Weiik Airo Pod Mod

Stok Durumu :
Mevcut
530 TL 630 TL
Renk
Adet :
Weik airo pod mod kit 2018 den en çok satan Sigara içimli MTL elektronik sigaralar arasında yerini aldı ve büyük beğeni topladı.

Weik airo pod mod kit 2018 den en çok satan Sigara içimli MTL elektronik sigaralar arasında yerini aldı ve büyük beğeni topladı.

        Weik airo pod mod kit kartuş lu sisteme sahip 2ml tankı ile gün içinde yeterli seviyede likiti kartuşunda barındırıyor. Weik airo pod mod'un 350mah gücündeki bataryası ise günde 1 paket sigara içen kişilere göre çok tatmin etmiyor. Şarj'ının çabuk bitmesi memnuniyetsizlik yaratsada 15dk içinde tam şarj olması kullanıcıları sevindiriyor. Weik airo pod mod yumuşak içimli yapısı ile 50/50 SALT LİKİT veya 80/20 NORMAL LİKİT ile güvenle kullanılır. Kullanıcılara önerimiz ise günde 1 paket sigara içenlere: 25 MG Salt, günde 1 paket den fazla sigara içen kişiler için ise 35-55 MG salt likit kullanmaktır. Daha az sigara içen kullanıcılar ise Weik airo POD MOD ile 03-06-09-12mg aralığında olan likitleri tercih edebilir. Daha önce hiç sigara kullanmamış kişiler içinse kesinlikle içinde nikotin içeren sıvıları kullanmalarını önermiyoruz.

        Kutu içeriğinde 1 adet mod, 2 adet WEIK AIRO YEDEK KARTUŞ 1 adet şarj kablosu, 4 adet kartuş tapası bulunmaktadır. Kartuş kısmında bulunan lastik tapalar zayıf yapıya sahip ve sürekli kopma eğilimindedir. Bu yüzden weik airo pod mod kartuş contası koptu şeklinde şikayetler olabilir. Fakat kutu içinde bolca yedek çonta vardır, üstelik extra weiik airo 2li kartuş aldığınızda onunda içinde yedek kartuş lastiği çıkmaktadır. Weik airo pod mod kitinizi uzun ömürlü kullanmak isterseniz ilk aldığınızda 12saat şarj da bırakınız, gün içinde veya her akşam kartuş takılan kısımda akmış likit varmı kontrol edin, weik airo kitinizi mavi ışın yanmaya başladığında sarj a takın.

            Ülkemizde satışı kanunen yasak olan elektronik sigara ürünlerini satın almak için öncelikle en az +18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

 

EXTRA ÖZELLİKLER:

 

Sarılabilir Kartuş: Evet 1.4 ohm

Seramik Coil: Hayır

Ekran: Işıklı uyarı sistemi

Coil Sistemi: Pamuklu

Sarj Sistemi: Mini usb 5v 1amper

Batarya: 350mah lityum (Dahili)

Ateşleme: Nefes Sensörlü

Açma Kapama Tuşu: Yok

Yüksek Akım Koruması: Var

Likit Kapasite: 2ml (tam gün yeterli)

Yedek Coil & Kartuş: Var 1 adet

 

 

Veıık Airo Kit Özellikleri

·         Likit Kapasitesi : 2ml

·         Direnç: 1.2 ohm

·         Pil Gücü: 360mah / dahili batarya

·         Boyut : 25.5 * 12.5 * 100.5mm


Kutu İçeriği

·         1 adet Veıık Airo Kit

·         2 adet kartuş

·         1 adet usb kablosu

 

·         4 adet kartuş tapası

 

Önerilen Ürünler