Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Voopoo Drag Max Kit 177w

Stok Durumu :
Mevcut Değil
570 TL 670 TL
Voopoo Firmasının en son çıkartmış olduğu en güçlü ve çift pille çalışan tek pod kit olan drag max karşınızda.177Watt güce kadar çıkabilen tam bir performans canavarı olan bu ürün

Voopoo Firmasının en son çıkartmış olduğu en güçlü ve çift pille çalışan tek pod kit olan drag max karşınızda.177Watt güce kadar çıkabilen tam bir performans canavarı olan bu ürün, pnp coil serisi kullanmaktadır.Pod mod olarak üretilen bu ürün büyük cihazlarıda aratmayacak şekilde üretilmiş yeni ve teknolojik bir elektronik sigaradır.GENE FAN 2.0 Yonga seri ile donaltılmış olan DRAG MAX 4.5ml tank kapasitesi bulunmaktadır.Smart Akıllı modu ile watt ayarını kendinden yapabilen ve bir çok yeni özelliği bulunan drag max, pod mod sistemlerinde yeni bir ekol başlatmış durumda.


Voopoo Drag Max, 177W'a kadar performansa sahip yüksek performanslı bir canavar olan NPW coil serisidir. Teknik bir elektronik sigaradır. 2.0 çip serisi ile donatılmış DRAG MAX 4.5ml su deposu kapasitesine sahiptir. Ayarlanabilir güç Drag max, Smart Smart modu ile birçok yeni fonksiyona sahiptir ve yeni bir Pod mod sistemi ekolü oluşturur. PNP Tanklı VOOPOO DRAG Max 177W TC kiti, e-sigara deneyiminizi yeni bir seviyeye taşıyacak. VOOPOO DRAG Max MOD, maksimum 177W çıkış gücüne sahip çift 18650 pil ile çalışır. Yenilikçi 2.0 yongası, daha kullanıcı dostu bir işletim sistemi sağlamak için yeni bir kullanıcı arayüzü kullanır. VOOPOO PnP tankı, tank ile 510 dişli tank arasında geçiş yapılabilen yeni bir atomizer konseptidir. VOOPOO PnP atomizer tüm PnP coilleri ile uyumludur. VOOPOO PnP Pod'u VOOPOO DRAG X Pod Kitine / VOOPOO DRAG S Pod Kitine kurabilirsiniz. VOOPOO PnP Pod Tankı, çift delikli bir hava giriş tasarımına ve e-sıvıyı daha kolay doldurmanın bir yoluna sahiptir, bu da size rahat ve güzel bir çekim sağlayacaktır.


Parametreler

Boyut: 122 x 50.25 x 25mm

Güç Aralığı: 5-177W

Kapasite: 4.5ml / TPD 2ml

Direnç Aralığı: 0.1-3.0Ω

Çıkış Voltajı: 6.4-8.4V

Pil: Çift 18650 harici pil (Dahil Değil)

Malzeme: Zamak + Deri

Standart Coiller: PnP-VM6 / PnP-VM5

Uyumlu Coiller: Tüm PnP Coilleri

Yepyeni GENE.FAN 2.0 Chip

Max 177W Çıkış Gücü

0.001s Extreme Ignition

Dual UI Tema Arayüzleri

RBA ve SMART Modu

Çift 18650 Piller

Tüm PnP Coilleriyle Uyumludur


Önerilen Ürünler