Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Vaporesso Veco Solo Kit

Stok Durumu :
Mevcut
680 TL 780 TL
Renk
Adet :
Vaporesso veco solo kit elektronik nargile tipinde bol buhar performansına sahiptir. Vaporesso veco solo yu diğer cihazlardan ayıran özelliği ise asla likit akıtmamasıdır.

Vaporesso veco solo kit elektronik nargile tipinde bol buhar performansına sahiptir. Vaporesso veco solo yu diğer cihazlardan ayıran özelliği ise asla likit akıtmamasıdır.

 

Vaporesso Veco Solo KitVaporesso markasının kalem tipi elektronik sigara modelidir. 1500mAh gücündeki sabit bataryası ve 2ml likit kapasitesi ile ön plana çıkıyor. Kendini kanıtlamış ve sevilen Eco Universal Coil ile çalışan cihaz küçük boyutlu olmasına rağmen verimli bir kullanım sunuyor. Markanın premium cihazlar ürettiğini bilmeyen yok. Sizde kalem nargile tarzında bir cihaz arıyorsanız hem keyif yapabilir hem de sigara bırakmada iyi bir yardımcı almış olacaksınız. 0.5ohm vaporesso euc coil sistemi ile gelen veco solo üst düzey buhar performansı sağlar ve gün içinde uzun süreli şarj kullanmanızı sağlar, vaporesso veco solo dış yüzeyi camdır, cam kırıldığında kolayca cam bulabilmek için uyumlu modeller de vardır. pico cam, pen22 cam, alien cam bu model ile ile uyumlu camlardır, vaporesso veco solo için likit seçimi yapmak isterseniz 03 - 06 - 09 - 12MG nikotin oranına sahip normal likitler tercih edilebilir.

 


Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başladık ve günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

 


Vaporesso Veco Solo Özellikleri

·         Çap: 22mm

·         Uzunluk: 100mm

·         Ağırlık: 82gr

·         Likit Kapasitesi: 2ml

·         Batarya Kapasitesi: 1500mAh

·         Materyal: Çinko Alaşımlı Paslanmaz Çelik

·         Bağlantı Tipi: 510

 

 

Kutu İçeriği

·         1 Adet Veco Solo

·         1 Adet Seramik EUC coil 0.3 Ω

·         1 Adet Yedek Geleneksel EUC coil 0.2 Ω

·         USB Şarj Kablosu

·         Kullanım Kılavuzu

 

Önerilen Ürünler