Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Vaporesso Revenger Mini 85w Kit

Stok Durumu :
Mevcut Değil
600 TL 700 TL
Vaporesso Revenger Mini Kit Revenger serisinin daha küçük ve dahili pilli modelidir. vaporesso revenger mini 85w gücünde elektronik nargile içimli ürünüdür.

Vaporesso Revenger Mini Kit Revenger serisinin daha küçük ve dahili pilli modelidir. vaporesso revenger mini 85w gücünde elektronik nargile içimli ürünüdür.

 

 Vaporesso revenger mini 2500 mAh kapasiteli dahili pil ile gelen cihaz maksimum 85 watt gücüne kadar çıkabiliyor. Bu ürünü diğer modellerden ayıran en önemli özellik ise ekrandaki renkler. Tamamen renkli ekrana sahip modeldeki hareketli ekran koruyucu modu oldukça gösterişli görünüyor. Revenger mini Küçük bir tasarıma sahip olmasına rağmen 3.5 ml tank kapasitesi ile oldukça kullanışlı bir kullanım sunuyor. Vaporesso revenger mini ile benzer özelliklerde olan vaporesso tarot nano nun aksine atomizerinde vaporessonun daha gelişmiş olan gt serisi coilleri kullanılmaktadır.

Vaporesso revenger mini cihazı normal Vaporesso revenger a göre daha hafif ve daha kullanışlıdır. 510 pin desteği ile dilerseniz orjinal atomizer yerine mtl özelliklere sahip farklı ölçülerde atomizer kullanmanıza imkan verir, revenger mini eksi yönlerinden bahsetmek gerekirse yüksek buhar gerektiren gt8-gt mesh vb coiller kullandığınızda şarj sorunu yaşayabilirsiniz. en uyumlu çalıştığı coil aralığı 50w geçmeyen coillerdir. Revenger mini için likit tercihinde bulunmak isterseniz 03 - 06 - 09 - 12 mg değerlerinde normal likitler tercih edlebilir. 

Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başlayarak, Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ile büyüyerek 81'ilde 55.000 adet orjinal toptan ve parakende elektronik sigara alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft ön ödemeli, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz.

VAPORESSO REVENGER UYUMLU YEDEK COİLLER:

Vaporesso:GT2 - GT4 - GT8 - GTCELL - GT MESH

Smok tfv8 baby: Q2 - M2 - X4 - T6 - T8

 

Vaporesso Revenger Mini Özellikleri

·         Tank Çapı: 22mm

·         Tank Kapasitesi: 3.5 ml

·         Voltaj: 0 – 8.5

·         Ohm: 0.05 – 5.0 Ω

·         Sıcaklık Aralığı: 100 – 315°

·         Çıkış Modları: Smart VW, CCW, CCT, VT, TCR, RCT, BYPASS

·         Kalan Şarj Süresini Dakika Olarak Gösterme

·         Hızlı Şarj Özelliği

 

Paket İçeriği

·         1 Adet Mod

·         1 Adet GT4 Coil (takılı gelen)

·         1 Adet GT CCELL Yedek Coil

·         1 Adet NRG SE Tank

·         1 Adet USB Kablo

·         1 Adet Yedek Tank Camı

·         Kullanım Kılavuzu

 

Önerilen Ürünler