Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Vaporesso Renova Zero Pod Mod

Stok Durumu :
Mevcut
650 TL 750 TL
Renk
Adet :
Vaporesso Renova Zero Pod Mod elektronik sigara kategorisinde sigara gibi içilen ve sıkı içim sevenlere hitap eden bir üründür.

Vaporesso Renova Zero Pod Mod elektronik sigara kategorisinde sigara gibi içilen ve sıkı içim sevenlere hitap eden bir üründür. Vaporesso renova zero pod kartuşlu sisteme sahip yeniden doldurulabilir yapıdadır.

            Dolumu kartuş altında bulunan itmeli likit dolum sistemi ile yapılan renova zero, şarj durumuna göre 7 ve 12w aralığında çalışır. 2ml likit haznesi olan zero pod mod kartuş içerisinde sabit olarak bulunan seramik coil sistemi ile çalışmaktadır. Seramik coiller sarılamaz fakat pamuklu sisteme göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir, vaporesso renova zero da extra olarak seramik coili daha uzun ömürlü kullanabilmek için likit seviyesi düştüğünde uyarı ışığı yanmaktadır, renova zeroda uygun likit kullanmadığınızda yanık tadı alabilirsiniz bu yüzden renova zero normal likitler ile verimli çalışmaz, en uygun kullanım şekli 50/50 değere sahip salt likit kullanmaktır. bu sayede normalden daha uzun süre kartuş kullanımı yapılabilir. Kutu içerisinde toplam 2 adet kartuş bulunmaktadır. Vaporesso renova zero pod un 650mah batarya kapasitesi vardır. üstelik ışıklı uyarı sistemi ve 5 defa basıldığında açma - kapatma özelliği ile öne çıkmaktadır. Vaporesso renova zero da ateşleme için nefes sensörü bulunmaktadır. sigara içer gibi hafif nefes çektiğinizde otomatik olarak çalışacaktır.

            Elektronik Sigara almak istediğinizde vaporesso renova zero tercih etmek istereniz öncelikle sigara kullanıyor olmalısınız ve  +18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Renova zero yedek kartuş 2'li olarak satılmaktadır.

 

EXTRA ÖZELLİKLER:

 

Sarılabilir Kartuş: Hayır 1.0 ohm

Seramik Coil: Evet

Ekran: Işıklı uyarı sistemi

Coil Sistemi: seramik ve sarılmaz

Sarj Sistemi: Mini usb 5v 1amper

Batarya: 650mah lityum (Dahili)

Ateşleme: Nefes Sensörlü,

Açma Kapama Tuşu: Var

Yüksek Akım Koruması: Var

Likit Kapasite: 2ml (tam gün yeterli)

Yedek Coil & Kartuş: Var 1 adet

 

Paket İçeriği:

1 Adet ZERO Mod 650mAh
1 Adet 2ml Doldurulabilir Pod (1.0ohm)
1 Adet E-Likit Dolum Şişesi (10ml)
1 Adet USB Şarj Kablosu
1 Adet Kullanım Kılavuzu (İngilizce)
1 Adet Garanti Kartı

 

Teknik Özellikleri:

Ürün Boyutu: 31 x 13.5 x 80.2mm
Doldurulabilir Tank Kapasitesi: 2ml
Dahili Pil: 650mAh
Güç Aralığı: 9-12.5W
Direnç: 1.0ohm
Hızlı Şarj: Evet

Önerilen Ürünler