Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Vaporesso Pod Stick

Stok Durumu :
Mevcut Değil
280 TL 380 TL
Vaporesso PodStick Pod , en kullanıcı dostu cihaz olacak kalem tarzı ve güçlü performans için tasarlanmıştır. Pilinin ne zaman biteceğini bilmenizi sağlayan 5 seviyeli LED pil göstergeli 900mAh dahili pil.

Vaporesso PodStick Pod , en kullanıcı dostu cihaz olacak kalem tarzı ve güçlü performans için tasarlanmıştır. Pilinin ne zaman biteceğini bilmenizi sağlayan 5 seviyeli LED pil göstergeli 900mAh dahili pil. Kompakt boyutuyla vape kalem kitini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.Dahası, Vaporesso PodStick Pod, istediğiniz sıvıya uygun 2ml salt likit kapasitesi ve 1.3ohm CCELL / 0.6ohm Meshed seçtiğiniz için iki çeşit coil ile birlikte gelir.

 

Vaporesso Pod Stick Özellikleri

18x22x111mm boyut

2 ml likit kapasitesi

1.3 ohm Ccell, 0.6 ohm örgülü

900mah dahili pil

PCTG, Alüminyum malzeme

 

 

Kutu İçeriği:

1 x PodStick Takımı

2 x Pod - CCELL 1.3ohm (Önceden yüklenmiş), MESHED 0.6ohm Kutuda

1 x salt likit Şişesi

1 x USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

1 x Garanti Kartı

 

 

Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başladık ve günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

Önerilen Ürünler