Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Vaporesso LUX S Nano Kit

Stok Durumu :
Mevcut Değil
1100 TL 1200 TL
LUXE NANO'nun kompakt tasarımı size gerçekten yüksek kaliteli bir el hissi verir! Üstteki SKRR-S Mini Tank, Quadflow hava dağıtım sistemi ile donatılmıştır - tat ve bulut üretimi arasında mükemmel bir denge oluşturur.

VAPORESSO LUXE NANO'nun kompakt tasarımı size gerçekten yüksek kaliteli bir el hissi verir! Üstteki SKRR-S Mini Tank, Quadflow hava dağıtım sistemi ile donatılmıştır - tat ve bulut üretimi arasında mükemmel bir denge oluşturur.
Omni Board 4.2 tarafından kontrol edilen güzel duyarlı dokunmatik düğmeler, VAPORESSO LUXE NANO size her dokunuşla geri bildirim veriyor!

Luxe Nano , yüksek ucu ve tatlı görünümleri nedeniyle ilk bakışta aşık olabileceğiniz bir çeşit başlangıç ​​kitidir. Bu en gelişmiş OMNI Board 4.0 yonga seti, dokunmatik sensörler ve geribildirim ile 1.3â TFT Ekran Ekran içeren ve görsel olarak çarpıcı bir estetiğe sahip çarpıcı bir vape sistemidir. Orijinal VAPORESSO LUXE 220W'nin zarif yapısal şasisini koruyan LUXE NANO, titreşim geri beslemeli dokunmatik duyarlı düğmelerle kontrol edilen uçtan uca ölçülen çarpıcı bir 1.3 --- TFT Ekranı uygular.

VAPORESSO LUXE NANO Box Mod, OMNI Board 4.0 yonga setini kullanarak 0,002 saniyelik ultra hızlı ateşleme hızı sağlar ve akıllı yüksek teknolojinin yanı sıra bir dizi koruma ile birlikte gelir. Buna ek olarak, yonga seti, 2A Maks Şarj oranı ile şarjı ateşlemeyi durdururken şarj ederken kullanıma izin vermek için teknolojiden geçmiştir.

Ayrıca, LUXE NANO, akan çizgileri vurgulamak için yuvarlatılmış köşeler ve eğimli kenarlardan estetik olarak hoş, şık ve güzel bir mod dur. Beklentilerinden daha iyi performans gösteren 2.500mAh dahili bir hücre oluşturur ve gerçek 80 watt'a kadar sorunsuz bir güç sağlar. Düz watt'dan gelişmiş sıcaklık eğrilerine ve hatta bazı ilginç “özel” mod lara kadar her şey dahil edildi ve hepsi kusursuz çalıştı. Bu incelemenin temasına uygun olarak, tüm bu özellikler daha küçük Luxe Nano'yu ziyaret etmeyi başardı. 

QF Meshed serisi bobinler, yeni SKRR tankı ile işbirliği yaparak, büyük ve yoğun bulutlar yaratıyor, görünüşte dans ediyor ve bulutla dolu gökyüzünde uçuyor. Sonuçta, Luxe Nano hala kullanıcı dostu bir cihazdır. LUX S NANO COİL


Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başlayarak, Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ile büyüyerek 81'ilde 55.000 adet orjinal toptan ve parakende elektronik sigara alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft ön ödemeli, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz.

Luxe Nano MOD
Boyut: 77.7 x 40.3 x 26.2mm
Ekran: 1.3 inç Renkli TFT
Pil: Dahili 2500mAh
Pil Gücü Aralığı: 5-80W
Direnç Aralığı: 0.03-5ohm
Konu: 510 iplik

SKRR-S Mini Tank
Boyutu: 23 x 50mm
Meyve Suyu Kapasitesi: 3.5ml / 2ml (TPD Edition)
Bobin: QF Şeritleri 0.15ohm, QF Örgülü 0.2ohm

 

Kutu İçeriği

Standart Sürüm

1 x Luxe Nano MOD

1 x SKRR-S Mini Tankı (3.5ml)

1 x QF Şerit Bobini 0.15ohm (Önceden takılmış)

1 x QF Fileli Bobin 0.2ohm

1 x Yedek Cam Tüp (3.5ml)

1 x Silikon Kılıf

1 x O-Ring

1 x USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

Önerilen Ürünler