Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smok X-priv 225W Kit

Stok Durumu :
Mevcut
1700 TL 1800 TL
Renk
Pil
Adet :
Smok X Priv, Smok markasının elektronik sigara piyasasına sürdüğü en şık elektronik nargiledir. Smok x prive kit halinde sunulan yüksek buhar cihazıdır.

Smok X Priv, Smok markasının elektronik sigara piyasasına sürdüğü en şık elektronik nargiledir. Smok x prive kit halinde sunulan yüksek buhar cihazıdır.

Şık ve dikkat çekici dizaynı sayesinde birçok e sigara kullanıcısının rafında yerini almayı başarmıştır. Ekran kısmı parlak cam şeklindedir ve böylece hem ekranı rahat görebilirsiniz hem de şık ve lüks dizaynlı bir elektronik sigaranız olur. Smok X Priv yeni tasarımı sayesinde gelişmiş ara yüzü olan bir elektronik sigaradır. Ayrıca güçlü bataryası ve voltaj çıkışı sayesinde Smok X Priv elektronik sigara cihazınızdan ultra buhar ve yoğun aroma tadı alabilirsiniz.

Smok xprive 225 Watt a kadar çıkabilen elektronik sigara, “cloud chasing” yani yoğu buhar sevenlerin tam aradığı bir cihazdır. Elektronik sigaranızın sol tarafında ateşleme tuşu bulunur ve tam elinize uygun boyutlarda tasarımlanmıştır. Smok X Priv e sigara kullanıcıları tarafından “elit elektronik sigara” olarak tanımlanmaktadır. Smok firması X Priv cihazlarını son teknoloji ile donatmış ve detaylı ayarlarını yapabileceğiniz büyük bir ekran yapmıştır.
 

Smok X Priv Başlıca Özellikleri

 • Smok x-priv kaliteli malzemeden yapılmış yüksek inçli özel ekranı vardır. Bu ekran sayesinde cihaz ayarlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Smok X Priv güçlü bataryası sayesinde 225 Watt a kadar güç verebilmektedir. Bu özelliği sayesinde diğer elektronik sigaralardan ayrılmaktadır.
 • Smok X Priv ile uyumlu olan coiller V12 serisi dir. Coiller yüksek buhar performansı ve yoğun aroma seansına göre dizayn edilmiştir.
 • Smok X Priv otomatik güvenlik sistemi vardır. Bu sayede elektronik sigaranız aşırı ısınma, kısa devre veya yüksek güce karşı otomatik güvenlik sistemi bulunur ve istenmeyen durumlara karşı kendisini korumaya alır.
 • Smok X Priv elektronik sigaranız çinko ve metal alaşımlardan yapılmıştır. Böylece cihazınız uzun kullanımlarda dahi paslanmaz veya eskimez..
 • Elektronik sigaranızın boyutu 30.4*88*46.5 mm dir.
 • E sigaranızın atomizer bölümününde Smok TFV12 Prince tankı bulunur. Tankı oldukça geniştir ve likit dolumuna oldukça uygundur.
         


Smok TFV12 Prince Atomizer

Smok X Priv elektronik sigaraya uygun atomizer Smok TFV12 Prince atomizerdir. Oldukça şık ve lüks bir görünüme sahip bir atomizerdir. Smok firmasının atomizeri ve drip tip (kobra desenli) özenle dizayn ederek oldukça dikkat çekici bir görünüm kazandırmıştır. Smok TFV12 atomizerinize likitinizi dolum yaparken zorlanmazsınız. Ağızlık kısmı açılarak normal likitler ile rahat bir şekilde doldurabilirsiniz. İki çeşit çam kullanarak atomizerin haznesini kendiniz seçebilirsiniz. Orijinal camı ile 5ml likit haznesine sahipken, bubble cam ile kapasitesini 8 ml e kadar çıkarabilirsiniz.

 

Smok X Priv Teknik Özellikleri


 

 • Smok X Priv 2.0 inç boyutunda HD görünümlü ekranı vardır. Yazılar ve simgeler, yüksek çözünürlük sayesinde rahatça okunur ve teknik ayarlarınızı ekrandan rahatça yapabilirsiniz.
 • Smok X Priv iki pille çalışır. Piller diğer elektronik sigaralarda da olduğu gibi harici satılır. Pil seçimini 18650 mAh gücünde almanız gerekir.
 • Elektronik sigaranızın maksimum gücü 225 Watt a kadar çıkmaktadır. Sizin yoğun buhar ve aroma tadı almanızı sağlar.
 • TFV12 atomizer kısmının alt kısmında bulunan hava akımı kontrol ile içim tarzınızı menuel olarak ayarlayabilirsiniz.
 • Smok X Priv Mod watt aralıkları 6-225W şeklindedir.
 • Smok X Priv direnç aralıkları ise VW için 0.1-2.5 ohm şeklindedir. TC içinse 0.05-2.00 ohm şeklindedir.
 • Elektronik sigaranızın sıcaklık ayarı ise oldukça geniştir. 200-600 F arasında dilediğiniz sıcaklığı seçebilirsiniz.
 • Bobin ise T10-X6-Q4 çekirdekleri ile uyumludur.
   

Smok X Priv Coil Çeşitleri

Smok-X Priv cihazınız ile uyumlu şekilde 3 çeşit Smok coil kullanabilirsiniz.

·         Smok V12 Q4 Prince Coil: V12Q4 Smok X Priv kitinizin içerisinde atomizere takılı bir şekilde size hazır olarak gelir. 0.4 ohm dirence sahiptir. Eğer aroma tadını daha yoğun bir şekilde hissetmek isterseniz Smok Prince V12Q4 Coil almanızı öneririz.

 • Smok V12M4 coil: Eğer elektronik sigaranızı daha düşük Wattlar da kullanarak yumuşak içim isterseniz Smok Prince V12M4 0.17 ohm coilini kullanabilirsiniz. E sigaranızı daha düşük Wattlarda kullandığınız için bataryanızın gücü ve pillerinizin ömrü daha uzun olacaktır.
 • Smok V12X6 coil: Eğer yoğun buhar performansını seviyorsanız Smok Prince V12X6 coil tam sizer göre. 0.15 ohm direncine sahip Smok X6 coiller çift sarımdır ve yüksek Watt ayarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak unutmayın pillerin şarjı yüksek Watt ayarından dolayı daha kısa sürede bitecektir.
 • Smok V12T10 coil: Eğer vaping deneyimini en üst seviyelerde yaşamak istiyorsanız beş sarımlı olan Smok Prince V12T10 tam aradığınız coil olacaktır. 

SMOK TFV 12 PRİNCE YEDEK COİL 3'LÜ PAKET

Smok X Priv Kurulumu ve Menü Ayarları

Smok X Priv komplike bir elektronik sigara olarak görünse de kurulumu oldukça basittir. Kit içerisinde mod ve atomizer coili takılmış bir şekilde gelmektedir. Harici 18650 mAh pillerinzi eksi kutupları yukarıda duracak şekilde takmanız durumunda cihaz kullanıma hazır hale gelecektir. Piller %5 şarj halindedir genellikle. Smok X Priv ekranın üzerinden pillerin şarj durumunu takip edebilirsiniz veya ayrıca pil şarj cihazı alabilirsiniz. Eğer pilleri cihaz içerisinde şarj edecekseniz, 1A çıkışlı adaptör veya cihazlar ile şarj etmelisiniz.

Smok X Priv sol tarafında ateşleme tuşu bulunmaktadır. Elektronik sigaranızın ateşleme tuşuna seri şekilde 5 kere basmanız halinde cihazınızın ekranı aktif hale gelecektir ve ayarları rahatlıkla yapabilirsiniz. Elektronik sigaranızın menü ayarlarına girmek için ateşleme tuşuna 3 kere hızlıca basmanız yeterli olacaktır. Smok firması, Watt ayarından ekran rengine kadar ayarlarınızı kişiselleştirmek için birçok özellik yüklemiştir.

 

Smok X Priv Ve Modları


Smok X Priv soon teknolojiyle donatılmış birçok farklı modu olan elektronik sigaradır.

 • TC Mode: eğer coiliniz farklı sarım şeklindeyse TC mode kullanmanız gerekir. Örnek verilecek olursa nikel tel ile sarım yapılmış olan coiliniz varsa Smok X Priv cihazınız için TC mode kullanmanız önerilir.
 • VW Modu: Eğer Smok X Priv cihazınızda hazır coil ve kanthal coil tercih ediyorsanız WATT modunda yani VW modunda kullanmanız gerekir. Hazır almış olduğunuz coilleriniz de rezistans yani direnç değeri ve kullanılması gereken Watt aralıkları yazar. Coiliniz üzerindeki Watt ayarları dışına çıkmadan elektronik sigaranızı kullanmanız önerilir.
 • Memory Mode: Smok X Priv diğer elektronik sigaralardan farklı olarak Memory Mode u bulunmaktadır. Bu mode sayesinde ayarlarınızı kaydedip, bu ayarlarda e sigaranızı kullanabilirsiniz.

Smok X Priv de 3 tane farklı içim mode u bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla;

 • Normal Mode: Genellikle kullanılan mod normal mode dur. Elektronik sigaranız sabit Watt verir ve içimi sabit voltaj ile gerçekleştirirsiniz.
 • Soft Mode: Yumuşak içim seven e sigara kullanıcılarının tercih ettiği moddur. Daha çok likit veya nbase i yüksek nikotin ve PG değerinde olan e sigara kullanıcıları yumuşak içim tercih etmektedir. Genellikle tercih edilen watt değeri ise 50 Watt tır. Soft Mode da e sigaranızı kullanmak istiyorsanız seçeceğiniz coilin rezistansının büyük olmasına dikkat etmelisiniz.
 • High Mode: Elektronik sigara kullanırken buhar performansını yoğun yaşamak isterseniz High mode tercih etmeniz gerekir. Ayrıca kullandığınız likitin VG oranı yüksek ve nikotin oranı düşükse elektronik sigaranızın ayarını rahatlıkla high mode da kullanabilirsiniz. Böylece likitiniz hızlıca ısınır ve ultra buhar performansı alırsınız.

 

 

Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başladık ve günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

 

Smok X Priv Kit Kutu İçeriği
·         1 adet Smok X-Priv 225 Watt lık Mod

·         1 adet Smok Atomizer (TFV12 sub ohm tank)

·         1 adet extra atomizer camı

·         2 adet coil (Smok Prens V12Q4 0.4 ohm coil ve Smok Prens V12T10 0.15 ohm coil)

·         1 adet kullanım kılavuzu

·         1 adet şarj cihazı (orijinal USB girişli kablo)

 

 

Önerilen Ürünler