Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smok Vapepen 22 Kit 1650mah

Stok Durumu :
Mevcut
630 TL 730 TL
Renk
Adet :
SMOK VAPE PEN 22 sade tasarımı, 22 mm çapında ve 1650 mAh pil kapasitesine sahiptir. ilk defa elektronik nargile alacak kişiler için mükemmel bir başlangıç cihazıdır.

SMOK VAPE PEN 22 sade tasarımı, 22 mm çapında ve 1650 mAh pil kapasitesine sahiptir. ilk defa elektronik nargile alacak kişiler için mükemmel bir başlangıç cihazıdır.

özellikler bol buharlı olsun ama uygun fiyatlı olsun diyenler için en çok tutulan modeldir. Yeniden tasarlanmış tank size birinci sınıf bir lezzet sunacaktır. Dahası, Smok VAPE PEN 22’nin tüm parçaları sökülebilir ve tekrar monte edilebilir, böylece temizlik ve bakımda daha fazla kolaylık sağlanır. Bu ürün ciğer çekimi (Nargile) tarzı içim yapmak için uygundur. Sigara tarzı içim yapmak isteyenler bu ürünü tercih etmeyebilirler. Elektronik Nargile olarak kullanmak isteyenler smok pen22 için normal likitler tercih edebilir.

Smok pen22 kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Orijinal olarak kendi pen22 coilleri kullanılır fakat eksi yön olarak atomizer kısmı ayrı değildir. Tek ve bütün olarak kullanılır. smok pen22 camı kırıldığında smok alien veya smok al85 gibi modeller ile aynı cam kullanılır.  1650mah değerindeki bataryası ortalama tüm gün kullanmanız için tasarlanmıştır. Smok pen22 şarj a taktığınızda şarj yuvasında kırmızı ışık yanacaktır, kırmızı ışık söndüğünde cihazınızın şarjı dolmuş demektir.Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başladık ve günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

 

Smok pen22 Özellikler :

·         Batarya kapasitesi: 1650 mAh

·         Boyutlar: 107*22*90mm

·         Coil ohm aralığı: 0.1Ω – 2.5Ω

·         Çelik gövde

·         Şarj için Micro USB ( samsung telefonlarda kullnılan model )

·         8 Saniye tuşa basınca otomatik durma

·         Düşük ohm koruma

·         Çift devre batarya koruma

·         Düşük voltaj koruma

·         Glass Tank Section

·         22mm Diameter

 

Smok pen22 Standart Paket İçeriği :

1 Adet Vape Pen 22

2 Adet 0.3Ω Dual Coil

1 Adet Vape Band

1 Adet Micro USB Kablo

1 Adet User Kullanım kılavuzu


 

Önerilen Ürünler