Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smok R-Kiss Kit 200W

Stok Durumu :
Mevcut Değil
1100 TL 1200 TL
SMOK R-Kiss 200w Kit, markanın ürettiği küçük ama etkili bir kittir. SMOK R-Kiss, 2 adet yüksek amperli 18650 pil ile çalışır. yüksek buhar gücüne sahip elektronik nargile kullanımına sahiptir.

SMOK R-Kiss 200w Kit, markanın ürettiği küçük ama etkili bir kittir. SMOK R-Kiss, 2 adet yüksek amperli 18650 pil ile çalışır. yüksek buhar gücüne sahip elektronik nargile kullanımına sahiptir.

 

Smok  rkiss modeli V8 motor tasarımına sahip ve küçük yapısı ile 2018 de ülkemizde en çok satılan buhar gücü yüksek modeller arasında yerini aldı, özellikle smok alien sonrası uzun süre yeni cihaz üretimi yapmayan SMOK Rkiss modeli ile yeniden güçlü cihazlar üretiminde zirvede olduğunu kanıtladı, Smok Rkiss güç  ihtiyaçlarınızı karşılamak için maksimum 200W çıkış sunar. R-Kiss Kit'in yanal büyük bir ateşleme anahtarı ve yepyeni bir kullanıcı ara yüzü var, buhar bilgilerinin her bölümünü net bir şekilde kontrol edebilirsiniz. En yeni TFV8 Baby V2 Sub Ohm Tank ile donatılmıştır, 5 ml e-likit kapasitesi sunar, kolayca doldurmak için üst dolum çözeltisi ile, maksimum buhar bulutları size getiren daha geniş hava akışı yuvası vardır, size inanılmaz kalın buhar ve daha saf bir lezzet sağlayacaktır. Küçük boyutlu ve güçlü Tank ile SMOK R-Kiss 200w Kit, şaşırtıcı olacak şekilde basitleştirilmiş bir VW watt modunda kullanım sağlayan ara yüze sahiptir.
PAKET İÇERİĞİNDE PİL BULUNMAMAKTADIR, UYGUN PİLLER PİL SEÇENEĞİNDE BELİRTİLMİŞTİR. SMOK R-KISS 2 ADET 18650 PİL İLE ÇALIŞMAKTADIR.

USB Kablosu ile Bilgisayar , Powerbank gibi 5Volt 1Amper çıkışlı cihazlardan şarj önerilir.


Smok rkiss20w kit 2 adet 18650 pil ile çalışır, pillerle aynı boyutta olan mod kısmı ise 510 pin yuvası sayesinde dilerseniz sonradan farklı atomizerler kullanmanıza imkan verir, Smok rkiss in 4 farklı renkte ana menü seçeneği vardır, zevkinize hitap eden rengi kolayca  değiştirip kullanabilirsiniz. Paket içeriğinden çıkan mesh coil beklenenin üzerinde buhar gücü vererek onu tam bir buhar canavarı elektronik nargile haline getirir. Yedek coil için TFV 8 MİNİ V2 COİL satın alablirsiniz. Smok rkiss için yüksek buharlı ve 70/30-80/20-90/10 değerlerinde normal likitler tercih edilebilir.


Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başladık ve günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

 

Smok R-Kiss 200W Kit TFV8 Baby V2 Tank Özellikleri

 

·         Malzeme: Çinko alaşım

·         Boyut: 77 * 44 * 28mm

·         Çıkış Voltajı: 0.5-8.2V

·         Çıkış Gücü Aralığı: 6-200W

·         Bekleme Akımı: <500uA

·         Direnç Aralığı: 0.1-2.5ohm VW

 

Çalışma Modu: Yalnızca VW Modu

 

·         Pil: İkili Yüksek Amperli 18650 Pil (Ayrı Satılır)

·         Yeni Kullanıcı Ara yüzüyle Büyük Renkli Ekran

·         Ekran Ayarı için 4 Renk

·         Çift Batarya Ömrü Gösterge Işığı

·         Ürün Yazılımı Yükseltme ve Batarya Şarjı için Mikro USB Bağlantı 

 

Paket İçeriği:

1 Ad. R-Kiss Mod (Pilsiz) 

1 Ad. TFV-Mini V2 Tankı 

1 Ad. Mini V2 A1 0.17ohm Tek Bobinler (önceden kurulmuş) 

1 Ad. Mini V2 A2 0.2ohm Çift Bobinler 

1 Ad. USB Kablosu 

1 Ad. Kullanım Kılavuzu 

1 Ad. Yedek parçalar


Önerilen Ürünler