Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smok Novo2 Pod Mod Kit

Stok Durumu :
Mevcut Değil
650 TL 750 TL
SMOK Novo ailesinden miras kalan Novo 2, daha çekici renklere sahip yeni, zarif ve taşınabilir bir pod sistemidir. Ayrıca her ayrıntıyı optimize eden büyük 800mAh batarya ile SMOK Novo 2 vapinginizi yeni bir seviyeye taşıyacak.

SMOK Novo ailesinden miras kalan Novo 2, daha çekici renklere sahip yeni, zarif ve taşınabilir bir pod sistemidir. Ayrıca her ayrıntıyı optimize eden büyük 800mAh batarya ile SMOK Novo 2 vapinginizi yeni bir seviyeye taşıyacak.

SMOK Novo 2 Kiti bir güncellenmiş versiyonudur SMOK Novo daha zarif tasarımı ve çekici renkleri ile ailesi. Novo kitini takip eden  Novo 2, rahatça kavrulması için kavisli gövdeye, dudaklara mükemmel oturması için ıslık şeklindeki ağızlığa ve kolayca taşınabilmesi için portatif ölçüye sahiptir. Novo 2 Kit her detay için optimize edilmiştir. Dahası, geliştirilmiş LED göstergeli daha büyük 800mAh dahili pil ile güçlendirilmiş, maksimum 25W güç üretiyor ve daha uzun vaping süresini destekliyor. Ayrıca, her iki taraftaki yeni eklenen hava giriş kanalları, yeniden tasarlanmış algılama elemanına sahip, Novo 2 daha fazla hava getiriyor ve daha fazla buhar ve daha saf bir lezzet üretiyor.

Dahası, iki yeni kapsül kartuşu ile birlikte geliyor:  tüm vaping ihtiyaçlarınızı karşılamak ve size mükemmel bir vaping getirmek için NOVO 2 Mesh 1.0ohm Pod ve NOVO 2 DC 1.4ohm MTL Pod . Bir tane al ve tadını çıkar. SMOK Novo 2 Kiti kesinlikle e-cig endüstrisinin temsilci kapsülü başlangıç ​​kitlerinden biridir. Novo pod kartuşu ile mükemmel uyumludur  .

Optimize edilmiş ayrıntıları ile Novo aileden güncellenmiş versiyon
daha uzun zaman vaping için daha büyük 800mAh batarya
doğru durum LED göstergesi Geliştirilmiş
Yeni eklenen hava emiş oluklarının
yeniden tasarlanmış algılama elemanı
İki yepyeni pod kartuşları
Novo ile Yaygın uyumlu pod
düğmesi olmayan çizmek aktive tasarım Kolayca

Parametreler

Boyut: 88,3 x 24,5 x 14,5
Pil Kapasitesi: Dahili 800mAh
E-Meyve Suyu Kapasitesi: 2ml
Bekleme Akımı: < 20uA (yüksüz); < 50uA (yük)
Giriş Voltajı: 3,3V-4,2V
Çıkış Voltajı: 3,0V- 4.0V
Çıkış Gücü: 6-25W
Şarj Akımı: Max 0.55A
Şarj Gerilimi: 5V
Bobin: 1.0ohm Örgü Bobin (önceden yüklenmiş); 1.4 ohm DC MTL Bobin

Kutu içeriği:

  • 1x Novo 2 Batarya
  • 1x NOVO 2 Örgü 1.0ohm Pod
  • 1x NOVO 2 DC 1.4ohm MTL Bölmesi
  • 1x Usb Kablosu
  • 1x Manuel


Önerilen Ürünler