Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smok Novo X pod 800mah

Stok Durumu :
Mevcut Değil
620 TL 720 TL
SMOK Novo X bir 800mAh batarya, watt ayar seçenekleri, bir 0.49” OLED ekran ve ağız-akciğer vaping için özel olarak geliştirilen 2ml çıkıntıları ile 25W çizmek aktive pod sistemidir

SMOK Novo X bir 800mAh batarya, watt ayar seçenekleri, bir 0.49” OLED ekran ve ağız-akciğer vaping için özel olarak geliştirilen 2ml çıkıntıları ile 25W çizmek aktive pod sistemidir. Novo X ile mükemmel taşınabilirlik, işlevsellik ve lezzet dengesini keşfedin.

 

Novo X sadece nefes ateşleme mekanizmasını aktive etmek edeceğiz böylece, aktive çekmek edilir ve basit bir tek düğme tasarıma sahiptir. Novo X'inizi açıp kapatmak ve çıkış gücünü ayarlamak için cihazın tabanındaki düğmeyi kullanabilirsiniz. Güç ayarlama modunu etkinleştirmek ve watt ayarlarınızı değiştirmek için düğmeye iki veya üç kez basın. Novo X'i 1W'dan 25W'a kadar vape için kullanabilirsiniz.

 

0,49 ”OLED ekran, Novo serisi için yeni bir özelliktir ve watt ayarınız, pil durumunuz, kapsül direnciniz ve akımınız dahil olmak üzere önemli vaping verilerini gösterecektir. Novo X'inizi şarj ederken, şarj durumu da bu ekranda görüntülenecektir.

 

Novo X, 8 Saniyelik Çekme kesintisi, kısa devre ve düşük voltaj korumaları ve lityum iyon pil korumasını içeren bir güvenlik korumaları paketidir. Ayrıca Novo X'in atomizer tanıma özelliğine sahip olduğunu göreceksiniz, bu da bir bölmeyi taktıktan sonra vaping yapmaya başlamanızı kolaylaştırıyor.

 

Novo X'imle hangi kapsülleri kullanmalıyım?

 

SMOK Novo X Kitinizle birlikte , her biri 2 ml kapasiteli ve ağızdan akciğere (MTL) vape stilleri için tasarlanmış çift bobin (DC) yapısına sahip iki adet 0.8 ohm Novo X DC Bölmesi bulunur . Novo X Pod'lar, maksimum hava akışı ve lezzetli, yoğun bir tada sahip pürüzsüz, rahat bir boğaz vuruşu sağlamaya yardımcı olan iki yönlü U şeklinde bir hava akışı kanalına sahiptir. 12W - 25W'da kullanılması önerilir.

 

SMOK Novo X, yalnızca orijinal SMOK Novo X Bölmeleriyle uyumludur ve diğer vape bölmeleri veya bobinleri ile çalışmayacaktır. Orijinal Novo ve Novo 2 bölmeleri Novo X ile uyumlu değildir.

 

Novo X'imi nasıl doldururum?

 

Novo X Pod'unuzu e-likit ile doldurmak için, podu Novo X cihazınızdan çıkarın. Bölmenin yanındaki lastik tapayı bulun ve bölmenizi açmak için dikkatlice kaldırın. Bölmenizi e-sıvı ile doldurun, ardından kapsülünüzü tekrar kapatmak için lastik tapayı yerine sıkıca bastırın.

 SMOK Novo X şunları içerir:

 

(1) SMOK Novo X

(2) 0.8 ohm Novo X DC MTL Bölmesi (2ml)

(1) USB Kablosu

Kullanım kılavuzu

 

SMOK Novo X Özellikleri:

 

- Etkinleştirilmiş ateşlemeyi çiz

- MTL Vaping için tasarlandı

-  2ml Novo X Pod Uyumluluğu

- 800mAh Batarya

- 25W Maksimum Güç

- Açma / Kapama ve Ayarlar için Tek Düğme

- 0,49 ”OLED Ekran

- Kısa devre koruması

- Alçak Gerilim Koruması

- Atomizer Tanıma

- Lityum İyon Koruması

- 8 Saniyelik Kesim

 

SMOK Novo X Özellikleri:

 

Boyutlar: 26,5 mm x 16,5 mm x 92 mm

Ağırlık: 50,2 g

Eliquid Kapasitesi: 2ml 

Pil Kapasitesi: 800mAh

Direnç Aralığı: 0.4 ohm - 3.0 ohm

Güç Aralığı: 1W-25W

Çıkış Voltajı: 0.5V - 4.0V

Şarj Gerilimi: 5V

Şarj Akımı: Max 0.68A

Bekleme Akımı: <50uA

Giriş Voltajı: 3.3V - 4.2V

Önerilen VG / PG Oranı: 70/30 VG / PG

Önerilen Ürünler