Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smok Nord Pod Mod Kit

Stok Durumu :
Mevcut Değil
600 TL 700 TL
Smok Nord Pod Mod diğer pod modlardan farklı olarak MTL ve DL içim özelliklerine sahiptir, hem MTL sigara gibi hem nargile gibi DL içilebilir olması her türlü kullanıcı için smok nord'u eşsiz kılmaktadır.

Smok Nord Pod Mod diğer pod modlardan farklı bir yapıya ve özelliklere sahiptir, hem  MTL sigara gibi hem nargile gibi içilebilir olması hertürlü kullanıcı için smok nord u eşsiz kılmaktadır.

 

        Smok nord pod mod hem sigara gibi MTL, hem nargile içilebilen özelliği vardır, Kutu içerisinde 06ohm mesh ve 1,4ohm regular özellikli 2 farklı coil ile gelir, Coilleri sarılmaz, fakat extra olarak coillerini satın alabilirsiniz. Smok nord pod mod yedek coil ömrü ortalama 10-35 günlük kullanıma sahiptir, Coil ömrü tamamlandığında yanık tad alırsanız, Smok nord yedek coil satın alabilirsiniz. Kutu içerisinden yedek kartuşu çıkmaz fakat kartuş sistemini ayrıca 2 coil ile birlikte satın alabilirsiniz. uzun ömürlü coil kullanımı için gün içerisinde sık sık likit takviyesi yapılması gerekir, kartuşunda az likit kaldığında yanık tadı verir ve coiller kısa sürede eskiyecektir, 1100mah dahili batarya ile uzun süreli kullanıma sahiptir. Smok nord elektronik sigara gün içinde şarj gerektirmeden rahatlıkla kullanılabilir. Smok nord'un ateşleme düğmesi üzerinde ışıklı sisteme sahip ve açma kapama özelliği bulunur, 5 defa hızlı hızlı ateşleme düğmesine bastığınızda cihaz açıksa kapanır, kapalı ise açılır. Ateşleme düğmesine hızlıca 3 defa bastığınızda ise sarj gösterge ışıgı yanar. YEŞİL: Full şarj, SARI; Yarım şarj, KIRMIZI: Şarj bitmek üzere.

 

        Smok nord için likit almak isterseniz kullanmak istediğiniz coil çeşidine göre seçim yapmalısınız, eğer günde ortalama 1 paket sigara kullanan biri için, smok nord 1.4 ohm regular & seramik coil (sigara içimi MTL) de 50/50-70/30 gibi degğerlerde 9-12-18-25-35-50mg salt likit uygundur. 0.6ohm smok nord 0.6 mesh coil içinse yüksek nikotinli likitler kullanmak sağlığınız için kötü olabilir bu nedenle 0.6ohm mesh coil için 70/30-80/20 değerler arasında 03-06-09-12-18mg nikotin değerine sahip normal likitler kullanmak daha doğru olacaktır.

 

 

 

 

EXTRA ÖZELLİKLER:

 

Sarılabilir Kartuş: Hayır

Seramik Coil: Extra

Ekran: Işıklı uyarı sistemi

Coil Sistemi: 1.4 regular, 1.4 ceramic, 0.6 Mesh

Sarj Sistemi: Mini usb 5v 1amper

Batarya: 1100mah lityum (Dahili)

Ateşleme: Düğmeli

Açma Kapama Tuşu: Var

Yüksek Akım Koruması: Var

Likit Kapasite: 3ml (tam gün yeterli)

Yedek Coil & Kartuş: 1 adet 1.4 regular

 

Smok Nord Pod Teknik Özellikleri:

Ürün Ölçüleri: 94mm x 30mm x 18.8mm
Ağırlık: 80gr
Dahili 1100mAh Batarya
Watt Çıkış Aralığı: 10-15W
Gerilim giriş aralığı: 3.3-4.2V
Şarj akımı: 370mA
Doğrudan Gerilim Bazlı Çıkış
Tek Düğmeli Ateşleme Mekanizması
LED Işık Pil Göstergesi
Kobra Kaplama Paneller - Zarif Tasarım
3ML Likit Kapasitesi - Doldurulabilir Pod Sistemi
Değiştirilebilir Bobin Tasarımı
0.6ohm Nord Mesh Coils - Alt Ohm Deneyimi için Optimize Edilmiş
1.4ohm Nord Regular Coils - MTL Deneyimi için Optimize Edilmiş
Ergonomik Eğimli Ağızlık
8 Saniye Akım Kesme Koruması
Kısa devre koruması
Alçak Gerilim Uyarısı
MicroUSB Port Şarj Sistemi

Paket İçeriği:

1 Adet Nord Pod Sistemi
1 Adet 0.6ohm Nord Mesh Coil
1 Adet 1.4ohm Nord Regular Coils
1 Adet MicroUSB Şarj Kablosu
1 Adet Kullanım Kılavuzu (İngilizce)

Önerilen Ürünler