Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smok NFix Pod 700mah

Stok Durumu :
Mevcut
800 TL 900 TL
Renk
Adet :
SMOK Nfix gelişmiş yonga seti ve 0,69” OLED ekrana sahip ultra ince, ultra hafif 25W pod cihazdır. Yalnızca 32g ağırlığındaki Nfix, iki adet 3 ml'lik bölme ve 700mAh pil ile birlikte gelir,

SMOK Nfix gelişmiş yonga seti ve 0,69” OLED ekrana sahip ultra ince, ultra hafif 25W pod cihazdır. Yalnızca 32g ağırlığındaki Nfix, iki adet 3 ml'lik bölme ve 700mAh pil ile birlikte gelir, böylece daha uzun süre vape yapabilir ve daha az şarj edebilirsiniz.

 

Nfix'teki tescilli yonga seti, SMOK'un normalde yalnızca daha büyük modlarda görülen özellikleri bu süper taşınabilir pod vape'ye paketlemesine izin verdi. Nfix çekilirken, aynı zamanda 1W'dan 25W'a kadar değiştirebileceğiniz ayarlanabilir bir watt cihazıdır, böylece mükemmel vape'nizi bulabilirsiniz. Ayrıca pil ömrünü korumak ve yanlış ateşlemeyi önlemek için cihazı açıp kapatabilirsiniz. 0,69 ”OLED ekranda, pod direnciniz ve voltaj bilgilerinizle birlikte vaping verilerinizi ve pil ömrünün açıkça belirtildiğini göreceksiniz. Bu pod mod ayrıca, 8 saniyelik bir çekme kesme, kısa devre koruması, düşük pil uyarısı ve akıllı atomizer tanıma dahil olmak üzere bir dizi güvenlik korumasına sahiptir.

 

 

SMOK Nfix'teki 700mAh dahili pil, birlikte verilen USB C Tipi kablosuyla şarj edilir. USB-C bağlantı portu, cihazın alt kısmındadır. Uygun bir şarj kurulumuyla Nfix'iniz 60 dakika kadar kısa bir sürede tamamen şarj edilebilir.

 

Nfix'imle hangi kapsülleri kullanabilirim?

 

Kitle birlikte iki adet 3 ml kapasiteli PCTG Nfix DC 0,8 ohm MTL Bölmesi dahildir . Her bir bölme, doğrudan bir üst hava akışına sahip bir çift bobin (DC) ve mükemmel bir lezzet ve buhar üretimi dengesi için havayı doğrudan bobine çeken iki yönlü kanallar içerir. Ağızdan akciğere (MTL) kullanıcılar için tasarlanan Nfix 0,8 ohm bölmeleri en iyi 15W ve 25W arasında kullanılır.

 SMOK Nfix şunları içerir:

 

(1) Nfix Cihazı

(2) Nfix DC 0,8 ohm MTL Bölmeleri, 3 ml

(1) USB Type-C Kablosu

Kullanım kılavuzu

 

SMOK Nfix Özellikleri:

 

- 700mAh Batarya

-  Çizim Etkinleştirildi

- USB Tip C Şarj Etme

- 60 Dakika Şarj Süresi (Ortalama)

- Manyetik Pod Bağlantısı

- Akıllı Pod Algılama

- 0,69 inç OLED Ekran

- 3ml Saydam PCTG Bölmeleri

- Lezzet İleri MTL Bobin Tasarımı

- Kauçuk Tapa Contalı Basit Yan Doldurma Portu

- Doğrudan En İyi İki Yönlü Hava Akışı

- 8 Saniyelik Kesim

- Kısa devre koruması

- Düşük Pil Uyarısı

 

SMOK Nfix Özellikleri:

 

Boyutlar: 110,5 mm x 21,5 mm x 13 mm

Ağırlık: 32g

Eliquid Kapasitesi: 3ml

Pil Kapasitesi: 700mAh

Direnç Aralığı: 0.6 ohm - 3.0 ohm

Güç Aralığı: 1W - 25W

Çıkış Voltajı: 0.5V - 4.0V

Şarj Gerilimi: 5V

Şarj Akımı: Max 0.68A

Bekleme Akımı: <50uA

Giriş Voltajı: 3.3V - 4.2V

Önerilen VG / PG Oranı: 70/30 VG / PG

Uyumlu Bölmeler: SMOK Nfix Bölmeleri