Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smok Mag Kit 225w

Stok Durumu :
Mevcut
700 TL 800 TL
Renk
Pil
Adet :
Smok Mag Kit 225w silah tasarımına sahip üzerinde gelen Tvf12 Prince atomizer ile yüksek buhar gücüne sahip elektronik nargile kategorisinde bulunan bir üründür.

Smok Mag Kit 225w silah tasarımına sahip üzerinde gelen Tvf12 Prince atomizer ile yüksek buhar gücüne sahip elektronik nargile kategorisinde bulunan bir üründür.

Smok Mag Kit 225w, bir elektronik sigara düşünün, akıtmayan, lezzeti bol veren ve likit kapasitesi yüksek. Radikal tasarımı ve size sunduğu üstün performansı tam verebilen. Smok TFv12 Prince tankın 8ml boyutundaki likit kapasitesi sizi asla yarı yolda bırakmaz. 2 adet 18650 pil ile çalışan elektronik nargileniz Nefesinizin yeteceğinden daha fazla buhar deneyimi için hazırlıklı olun. SMOK Mag kit kullanırken diğer tüm cihazları unutun ve aromalardan alacağınız yüksek lezzeti düşünün. Buhar akış ayarındaki kilit mekanizması, parmağa oturan yeni tetik tasarımı ve hazır coili ile sarılabilir uyumluluğu da öne çıkan özellikler arasında. Smok Mag kit 225w ile keyifli bir elektronik sigara cihazına sahip olursunuz.

 

Smok Mag Kit 225W Elektronik Sigara
Smok Mag 225W Kit’i çıkardı. Başka bir oyun değiştirici olacak mı? Smok Mag, Bilgileri görüntüleyen büyük bir HD renkli ekrana sahiptir. Büyük bir likit depo kapasitesine sahip olan TFV12 Prince tank 8,0 ml likit deposu hacmi bulunur. Bu yeni ve güçlü elektronik sigara ile bu Prince size mükemmel bir deneyim yaşatacaktır. Ayrıca, mükemmel bir sızdırmazlık sağlayan patentli bir tank kilitleme mekanizmasını dahil ettik. SMOK MAG PRINCE'yi karşıladığında hoş bir sürprizle buluşacaksın! Smok Mag kit ilk defa kullanıcaksanız ürün yanında normal likitler tercih edebilirsiniz. Smok mag kit kutu içinden 2 adet coil çıkmaktadır ürün kullanmaya devam ettiğinizde ortalama 2 coil size 40gün yetecektir. Coiller ömrünü tamamladığında smok mag kit uyumlu yedek coil satın alabilirsiniz.

Smok Mag kit Coil Çeşitleri

Smok Mag kit cihazınız ile uyumlu şekilde 3 çeşit Smok coil kullanabilirsiniz.

 

·         Smok TFV 12 Q4 Prince Coil: TFV12 Q4 Smok X Priv kitinizin içerisinde atomizere takılı bir şekilde size hazır olarak gelir. 0.4 ohm dirence sahiptir. Eğer aroma tadını daha yoğun bir şekilde hissetmek isterseniz Smok Prince TFV12 Q4 Coil almanızı öneririz.

·         Smok TFV 12 M4 coil: Eğer elektronik sigaranızı daha düşük Wattlar da kullanarak yumuşak içim isterseniz Smok Prince TFV 12 M4 0.17 ohm coilini kullanabilirsiniz. E sigaranızı daha düşük Wattlarda kullandığınız için bataryanızın gücü ve pillerinizin ömrü daha uzun olacaktır.

·         Smok TFV 12 X6 coil: Eğer yoğun buhar performansını seviyorsanız Smok Prince TFV 12 X6 coil tam sizer göre. 0.15 ohm direncine sahip Smok X6 coiller çift sarımdır ve yüksek Watt ayarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak unutmayın pillerin şarjı yüksek Watt ayarından dolayı daha kısa sürede bitecektir.

·         Smok TFV 12 T10 coil: Eğer vaping deneyimini en üst seviyelerde yaşamak istiyorsanız beş sarımlı olan Smok Prince TFV 12 T10 tam aradığınız coil olacaktır. 

SMOK TFV 12 PRİNCE YEDEK COİL 3'LÜ PAKET

 


KİLİTLEME VE YÜK: Mag, Pil kurulumu, kilitleme ve yük için çiçek şeklinde düğme kullanıyor; gerçek bir cihazın size sunabileceği hoş sesi bile duyabiliyorsunuz.


Zarif Ateşleme düğmesi: Geleneksel büyük güç düğmelerinden farklı olarak, Mag bir kaliteli cihazın kesicisi gibi enfes smaal ateş anahtarını benimser; tetikleme düğmesine kolayca basabilirsiniz.


Ergonomik Tasarım: Bütün Mod ergonomik olarak tasarlanmıştır, rahat bir şekilde tutabilirsiniz. ile şeklindeki bu mod, güçlü bir fetih hissi hissedebilirsiniz.


225W ÇIKIŞ: Mag'in maksimum çıkış gücü 225W'tır ve seçim yapabileceğiniz üç mod vardır. Sıcaklık Modu, her pufun sayısını ve tadını geliştirebilir.

Watt Modu bulut takip etmek için idealdir. Bellek Modu, eşinizin ortağı olabilir.
HD KULLANICI ARAYÜZÜ: Mag, yüksek çözünürlüklü OLED ekran kullanıyor. VW / TC MODE, vaping efekti, gerilim, pil ömrü, direnç değeri vb. Gibi belirli vape verilerini net bir şekilde gösterebilir.


3 MODU MEVCUT: Sizin için 3 mod vardır: VW modu, TC modu (Ti, Ni, SS) ve MEMORY modu.
Çift Pil Ömrü Göstergesi: Mag Kiti, iki adet 18650 pil ile çalışır. OLED ekranındaki çift pil ömrü göstergesi, Ekran göstergesine bakarak pillerin şarjı ne zaman biteceğini rahatça görebilirsiniz.
Yükseltmeyi ve Şarj Etmeyi Destekler: Mag, bellenimi yükseltmeyi destekler, yükseltmek için birlikte verilen USB bağlantı noktasını kullanabilirsiniz. Pilleri sık sık değiştirmeye gerek yoktur, mod Mikro USB bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilir.

 

Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başladık ve günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

 

Smok Mag Kit Özellikleri:

·         Boyutlar:92x65x30mm (mod)

·         Güç: 6-225watt

·         Çıkış Voltajı: 0.5 -9v

·         Sıcaklık Aralığı: 100 – 315°

·         Rezistans Aralığı: 0.1 – 3Ω (vw mod) – 0.05 – 3Ω (tc mod)

·         Ağırlık: 265g

·         Likit Kapasitesi: 8ml

 

 

Kutu İçeriği

·         1 Adet Mag Mod

·         1 Adet TFV12 Prince 8ml Tank

·         1 Adet TFV12 Prince Q4 0.4Ω Coil (takılı gelen)

·         1 Adet TFV12 Prince T10 0.12Ω Yedek Coil

·         1 Adet Yedek Tank Camı

·         USB Kablo

·         Tornavida

·         Yedek Parça Seti

·         Kullanım Klavuzu

 

Önerilen Ürünler