Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smok G-priv2 230W Kit

Stok Durumu :
Mevcut
600 TL 700 TL
Renk
Pil
Adet :
Smok G-Priv 2, Smok markası tarafından geliştirilen G-Priv serisinin ikinci ürünüdür. Smok Gpriv 2 İlk ürüne göre daha ince ve daha güçlü özelliklere sahip elektronik nargile ürünüdür.

Smok G-Priv 2, Smok markası tarafından geliştirilen G-Priv serisinin ikinci ürünüdür. Smok Gpriv 2 İlk ürüne göre daha ince ve daha güçlü özelliklere sahiptir.

 

SMOK G PRIV 2 - 230W dijital bir canavardır ve Smoktech'in en iyi ürünlerinden birisidir. Ürün, yeni benzersiz dokunmatik ekran moduyla, kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Özelleştirilebilir üst hava akış sistemi, sıcaklık kontrolü vb. gibi diğer özellikler, cihazın etkileyici hale gelmesinde önemli rol oynar. Smok G-Priv2 kiti, kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılamaya şimdiden hazır durumda.

 

SMOK G PRIV 2, en üst düzey şık tasarıma ve dokunmatik ekran ara yüzüne sahip, yenilikçi, uygun fiyatlı bir elektronik sigara kitidir. Birçok kullanıcıyı etkilemeye devam etmektedir. Olağanüstü özellikleri, diğer imalat endüstrilerinin de aynı şeyi yapmasını sağlamıştır. Dokunmatik ekran modundaki izlemesi kolay menüsünü kullanarak watt, sıcaklık, minimum direnç değeri, buhar efektleri, vb. özellikleri değiştirebilirsiniz. Öncelikle cihazın yeni tasarımının oldukça şık ve ergonomik olduğunu belirtmekte fayda görüyorum. Smok şirketi, üstün ve modern bir tasarım yapmak için mükemmel bir iş çıkardı. OLED Renkli inç büyüklüğündeki geniş dokunmatik ekran ara yüzü size 21. yüzyıl akıllara durgunluk veren bir elektronik sigara kit hissini veriyor. Dokunmatik ekran çözünürlüğü, eski sürümlerinden% 20 daha iyi olan daha net bir görüntü için yükseltilmiştir. 

Üzerinde görüntüleme ve ayarlamalar yapmak bu sayede kolaylaşır. Kullanıcıların yeni SMOK G-Priv2 kitini etkileyici bulacaklarından en ufak bir şüphemiz yoktur. Üstten hava akışlı 4ml haznesi, her pufun istediğiniz lezzetle zengin olan tatmin edici buharlara sahip olmasını sağlar.


SMOK G PRİV 2 UYUMLU YEDEK COİLLER:

Vaporesso: GT2 - GT4 - GT8 - GTCELL - GT MESH

Smok tfv8 baby: Q2 - M2 - X4 - T6 - T8

 

Smok G-PRIV2: Ana Özellikler

2,0 ”Dokunmatik Ekran Mod - öncü bir akıllı telefon benzeri ara yüz. Binlerce kez test edildi ve dağınık dayanıklı ekran olduğu kanıtlandı. Ayrıca daha net bir ekran çözünürlüğü, altı renk ayarı ve daha parlak ikonlar bulunmaktadır.; önceki orijinal sürümlerden daha iyi bir ara yüz kullanılmıştır.
 

. • 230 watt Maksimum Çıkış - kutu modu, yaklaşık 0.1 Ohm dirence sahip bir atomizer coiline etkili şekilde güç verebilmektedir.. İnanılmaz özelliklerden birisi de, ön ayarlardan birini seçerek ısıtma modunu kişiselleştirme imkanının olmasıdır; Sert, normal ve yumuşak. Şeklindeki seçenekler ile kullanım sağlayabilirsiniz
 

 • Büyük Boyutlu Ateşleme tuşu - ateşleme düğmesi herhangi bir memnuniyetsizliği en aza indirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 
 

• Ayrı Güç Düğmesi - SMOK şirketi, kutu modunu açma / kapama yapmak için ayrı bir düğme tasarladı ve ayarlarınızı dokunmatik ekranla engelleyebilecek hataları ortadan kaldırdı. 
 

• TVF8 X-Baby Tank sayesinde 4 ml likit dolumu yapabilir ve bunu akıtma problemi yaşamadan güvenle saklayabilirsiniz. Cihaz; güvenli bir kilitleme ve likit dolum mekanizmalarına sahiptir.

 

Smok G-PRIV2: Performans

 

Dört gözle beklediğimiz gibi, G-Priv2, buhar performansı söz konusu olduğunda oldukça başarılı sonuçla karşımıza çıktı. Mod kısmı, soğuk havalandırmadan buhar kovalamaya kadar mükemmel buharlaştırma deneyimi sunar. Ürün, diğer markaların modları ile karşılaştırıldığında buhar performansı noktasında birkaç adım ileride durmaktadır. Sub-ohm dirençli coilin ateşlenmesi hakkında en ufak zorluk yaşamayan 2 adet 18650 pil vardır. Bu İkili Batarya yaklaşık iki gün standart şartlarda kullanım ile dayanmaktadır. 
 Kutu modu iki coil ile birlkte gelir - V8 X-Baby Q2 ve VY X-Baby T6. 40 - 70 watt gücündeki 0.4 Ohm'luk coiller daha büyük buharlar ve ortama güzel bir lezzet sunar. 50 - 60 watt  arası kullanılması tavsiye edilir. 55W üzerindeki herhangi bir güç için yarı kuru ve yetersiz tatlar almaya başlarsınız. T6 0.2-ohm 40 - 110 watt olarak değerlendirilirken, daha iyi bir buhar deneyimi için 70 - 90 watt içinde kullanılması önerilir. 

Bu şartlar göz önünde bulundurulduğunda, normal likitler konusunda da doğru seçimi de yaparak en üst derecede lezzet almanız mümkün olacaktır.

 

Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başladık ve günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

 

 

Smok G-Priv 2 Özellikleri :

·         Ekran: 2″ Çok renkli dokunmatik

·         Güç: 1 – 230 watt

·         Ağırlık: 181 gram

·         Boyutlar: 82 x 52 x 27mm

·         Malzeme: Çinko Alaşım

·         Bekleme Akımı: 500uA

·         Voltaj: 0.5 – 9.0 v

·         Direnç Aralığı: 0.1 – 2.5Ω VW mode, 0.05 – 2.0Ω TC mode

·         Sıcaklık Aralığı: 100 – 315º

·         Tank Kapasitesi: 4ml

 

Kutu İçeriği :

·         1 Adet Mod

·         1 Adet TFV8 X Baby Tank

·         1 Adet V8 X Baby Q2 0.4Ω coil (takılı gelen)

·         1 Adet V8 X Baby T6 0.2Ω yedek coil

·         1 Adet Yedek Tank Camı

·         1 Ade USB Kablo

·         Yedek Parçalar

·         Kullanım Kılavuzu

 

Önerilen Ürünler