Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Smoant Pasito Pod

Stok Durumu :
Mevcut
300 TL 400 TL
Renk
Adet :
Smoant pasito 1100mAh pilli 5 ayrı çıkış gücüne sahip ilk REBUILDABLE sistemi benimsemiş gelişmiş bir pod sistemidir. Hızlı ve hızlı tepki süresiyle işaretlenmiştir ve güçlü bir sabit voltaj çıkışı sayesinde neredeyse tamamen boş olduğunda bile pillerin tam güç verebilir.

Smoant pasito 1100mAh pilli 5 ayrı çıkış gücüne sahip ilk REBUILDABLE sistemi benimsemiş gelişmiş bir pod sistemidir. Hızlı ve hızlı tepki süresiyle işaretlenmiştir ve güçlü bir sabit voltaj çıkışı sayesinde neredeyse tamamen boş olduğunda bile pillerin tam güç verebilir. Ek olarak, çıkış gücü düzenlenebilirliği, 5 ayar düzeyinde (10W, 13W, 16W, 20W ve 25W) donatılmış, kullanıcıya ve kişisel tercihlerine uyacak geniş bir çıkış seviye yelpazesi oluşturur. Smoant PASITO, mevcut pil durumunu, güç çıkışını gösteren akıllı bir LED ekranı sunar . Ayrıca, PASITO Başlangıç   Kitinin en belirgin özelliği, bir Kartuş sistemi için (ayrıca satılır) ilk REBUILDABLE atomizer coil (ayrı olarak satılır) oluşturarak kartuş tutucularının taşınabilir kartuş tasarımının rahatlığını yaşamalarını sağlar. Bunun yanında, geleneksel likit veya nikotin için en üst düzey vape deneyimini oluşturmak için optimize edilmiş, 0.6ohm Mesh Bobin (DLL) ve 1.4ohm Ni80 Coil (MTL) çifti bulunmaktadır. RBA'sı ayrıca satılır.

Smoant Pasito Pod Kit

1) Yenilikçi tekrar yapılandırılabilir kartuş sistemi (RBA coili ayrı satılır)

2) ANT çip: Sabit çıkış, Hızlı isabet, Düşük voltaj koruması / Kısa devre koruması / 10 s Aşırı zaman koruması / Aşırı ısınma koruması

3) Ayarlanabilir 5 watt seviyesi (10W 13W 16W 20W 25W)

4) CPR ve Alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış, parmak izi olmayan ve taşınabilir.

5) 3ML likit kapasitesi

6) Değiştirilebilir reçine drip tip

7) Kolay üst doldurma ve sızıntıyı önlemek

8) 1100mAh pil kapasitesi

9) C tipi hızlı şarj

10) Üst Ayarlanabilir hava akımı kontrol sistemi

11 Üç çeşit bobin kafası mevcuttur,

      MTL: 1.4ohm Ni-80 coil,

      DTL: 0.6ohm DTL mesh coil,

      RBA single coil

12) Siyah, Kırmızı, bronz mavi, silah metal 4 renk mevcuttur

 

Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başladık ve günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

Smoant Pasito Standart Paketi şunları içerir:

1X Pasito mod cihazı

1X Pasito kartuşu (3ML)

1X 1.4ohm Ni-80 coil başlık (MTL

1X 0.6ohm Mesh coil başlık (DTL)

1X C Tipi şarj kablosu

Önerilen Ürünler