Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Eleaf Pico Just Melo Yedek Coil 5li Paket

Stok Durumu :
Mevcut
245 TL 345 TL
OHM
Adet :
Eleaf Pico Just Melo3 Yedek Coil 5li Paket Eleaf marka elektronik sigaralarınız için özel üretilmiş %100 orjinal iç atomizerdir.

Eleaf Pico Just Melo3 Yedek Coil 5li Paket

Eleaf marka elektronik sigaralarınız için özel üretilmiş %100 orjinal iç atomizerdir.


Sizlere ulaşıcak EC COİL'in içeriğinde EC atomizer başlığı, hazır 0,3 Ohm'luk coilbulunmaktadır. Eleaf yedek coil oldukça etkileyici tasarımı ve hava kanalları sayesinde DL içim yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir coildir.

·         0.3 OHM coilde yoğun sıcak buhar biraz daha düşük aroma alırsınız.

·         0.5 OHM coilde düşük buhar yüksek aroma alırsınız.

Bu coil , eleaf istick pico melo3 gibi ürünlere uyumlu coildir. Uyumlu olduğu tüm eleaf Yedek Coil markaları aşağıda yazmaktadır

 

 

UYUMLU OLDUĞU MODELLER:

 

·         Eleaf iJust 2 

·         Eleaf ijust 2 mini

·         Eleaf istick pico

·         Eleaf melo 2

·         Eleaf melo 3

·         Eleaf melo 3 mini

·         Eleaf İjust S

·         Eleaf iJust One

 

Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başlayarak, günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

 

Önerilen Ürünler