Efe Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesi

Eleaf Just S Kit

Stok Durumu :
Mevcut
250 TL 350 TL
Renk
Adet :
Eleaf just S, yeni bir başlangıç kiti, 24.5mm daha büyük bir çapa ve önceki ijust serisi kitleri ile karşılaştırıldığında 3000mAh yüksek bir pil kapasitesine sahiptir.

Eleaf iJust S Elektronik Sigara Başlangıç Seti

Eleaf just S, yeni bir başlangıç kiti, 24.5mm daha büyük bir çapa ve önceki ijust serisi kitleri ile karşılaştırıldığında 3000mAh yüksek bir pil kapasitesine sahiptir. IJust S atomizörünün tüm parçaları sökülebilir ve tekrar monte edilebilir, böylece temizlik ve bakımda daha fazla kolaylık sağlanır. E-likit dolumu üst kapağı yalnızca kolaylıkla çıkartarak yeniden doldurabilirsiniz.
Eleaf just s coil Yeni ECL 0.18ohm Head ile birlikte kullanıldığında, iJust S, hoş bir tatla farklı bir vaping deneyimi sunacaktır.Yeni ECL 0.18ohm coil ile birlikte kullanıldığında, iJust S, hoş bir tatla farklı bir içim deneyimi sunacaktır.


Eleaf just S özellikleri:

1 x iJust S Pil (3000mAh)

1 × iJust S Tank (EC 0.3ohm coil Takılı halde)

1 ×EC 0.5ohm Yedek Kafa

1 ×EC 0.18ohm Yedek Kafa

1 × Hava Akışı Kontrol Halkası

1 × USB Kablosu

1 × Kullanım Kılavuzu

Ürün Detayları:

Çap: 24.5mm
Yükseklik: 139.0mm
Pil kapasitesi: 3000mAh
E-Likit kapasitesi: 4 mL
Direnç: 0.15ohm-3.5ohm
Bağlantı Tipi: 510 Pin
Renk: Siyah, Gümüş

 

Buharlı efe Elektronik Sigara ürünlerini 2013'de Aydın, İzmir, Denizli, Muğla ve ilçelerinde elektronik sigara tedarikcisi olarak başladık ve günümüze taşıdık. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ve anlaşmalı kargo sistemi kullanarak 81'ilde toptan ve parakende sistemi ile 60.000 adet'ten fazla orjinal elektronik sigara satın alma alışverişine aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Elektronik sigara satın almak isterseniz web sayfamızdan seçim yaptığınız ürünlerinizi eft (havale), kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Alışverilerişlerinizden önce referans istemekten çekinmeyiniz.

Önerilen Ürünler